I förpackning, smärre bruksslitage. Signerad, samt numrerad ( 54/275), daterad 1975. Höjd 27 cm.
450 SEK | 2019-10-28 19:08 |
400 SEK | 2019-10-28 18:59 |
300 SEK | 2019-10-28 19:08 |
200 SEK | 2019-10-27 22:34 |
150 SEK | 2019-10-22 23:51 |
125 SEK | 2019-10-18 06:04 |
100 SEK | 2019-10-13 14:29 |
100 SEK | Startpris |