1900-talets första hälft, handmålat glas, bruksslitage, skada på hörn, 56 x 96 cm
650 SEK | 2019-11-04 19:00 |
600 SEK | 2019-11-04 19:00 |
500 SEK | 2019-10-20 12:32 |
300 SEK | 2019-11-04 18:53 |
100 SEK | Startpris |