Signerad samt daterad 1922, bildmått 59 x 49 cm
1 600 SEK | 2019-11-04 19:07 |
1 500 SEK | 2019-11-04 19:07 |
1 300 SEK | 2019-11-04 19:07 |
600 SEK | 2019-11-04 18:56 |
500 SEK | 2019-10-29 16:42 |
300 SEK | 2019-11-04 18:54 |
175 SEK | 2019-11-04 18:39 |
100 SEK | Startpris |