1900-tal, smärre bruksslitage, 84 x 84 cm, höjd 87 cm.
800 SEK | 2019-11-04 18:32 |
750 SEK | 2019-11-04 19:10 |
650 SEK | 2019-10-25 01:02 |
450 SEK | 2019-10-25 11:58 |
300 SEK | 2019-10-23 08:48 |
100 SEK | 2019-10-21 20:55 |
100 SEK | Startpris |