1900-tal, obetydligt slitage, längd 34 cm
500 SEK | 2019-10-25 01:04 |
450 SEK | 2019-10-29 11:15 |
250 SEK | 2019-10-28 21:23 |
175 SEK | 2019-10-28 15:44 |
125 SEK | 2019-10-22 07:41 |
100 SEK | 2019-10-21 20:54 |
100 SEK | Startpris |