1900-tal, valnötsfaner med intarsiadekor, bruksslitage, 80 x 40 (80) cm, höjd 74 cm
300 SEK | 2019-11-04 19:12 |
125 SEK | 2019-11-04 19:11 |
100 SEK | Startpris |