4 st, tidigt 1900-tal. Sitsarna utbytta och renoverade. Bruksslitage.
1 200 SEK | 2019-11-04 19:13 |
1 100 SEK | 2019-11-04 08:42 |
800 SEK | 2019-11-03 19:19 |
400 SEK | 2019-10-20 11:49 |
100 SEK | Startpris |