Omkring 1930-tal, kromad metall samt glas, bruksslitage, höjd ca 70 cm
800 SEK | 2019-11-04 19:00 |
750 SEK | 2019-11-04 19:00 |
650 SEK | 2019-11-04 15:03 |
550 SEK | 2019-11-04 18:31 |
450 SEK | 2019-11-02 21:54 |
350 SEK | 2019-10-28 20:21 |
300 SEK | 2019-10-20 11:46 |
250 SEK | 2019-10-25 21:48 |
175 SEK | 2019-10-24 15:13 |
125 SEK | 2019-10-20 10:58 |
100 SEK | 2019-10-19 13:11 |
100 SEK | Startpris |