Unik, signerad, samt daterad 1970, höjd 32 cm, mindre kantnagg i botten.
7 800 SEK | 2019-11-11 19:02 |
4 300 SEK | 2019-11-11 19:00 |
3 000 SEK | 2019-11-11 09:50 |
1 200 SEK | 2019-11-07 21:23 |
1 100 SEK | 2019-11-04 11:46 |
700 SEK | 2019-11-05 21:04 |
400 SEK | 2019-11-05 20:36 |
100 SEK | 2019-10-24 08:50 |
100 SEK | Startpris |