Tidigt 1900-tal, koppar, bruksslitage. Längd 57 cm.
350 SEK | 2019-11-11 19:08 |
300 SEK | 2019-11-11 18:15 |
200 SEK | 2019-11-11 18:47 |
100 SEK | 2019-11-08 14:55 |
100 SEK | Startpris |