För Edsbyverken, 1960-tal, originalfärg. Bruksslitage, färgskav, brännmärkt.
2 300 SEK | 2019-11-11 18:35 |
2 200 SEK | 2019-11-11 18:29 |
800 SEK | 2019-11-09 21:08 |
700 SEK | 2019-11-05 22:52 |
550 SEK | 2019-10-26 19:01 |
350 SEK | 2019-10-27 10:22 |
100 SEK | Startpris |