Tidigt 1900-tal, mahogny, avsågade ben, smärre bruksslitage spegel höjd 174 cm, bredd 86 cm, bord höjd 58 cm, bredd 76 cm.
750 SEK | 2019-11-11 19:13 |
700 SEK | 2019-11-11 19:13 |
600 SEK | 2019-11-11 19:12 |
500 SEK | 2019-11-11 19:12 |
100 SEK | Startpris |