Ett par, 80-tal, metallstomme med glasskärm, smärre bruksslitage, höjd 43 cm, diameter 43 cm.
450 SEK | 2019-11-11 19:16 |
400 SEK | 2019-11-05 13:08 |
250 SEK | 2019-10-31 09:10 |
200 SEK | 2019-10-29 13:21 |
100 SEK | Startpris |