England omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, längd 67 cm, vikt 3800 gram
15 200 SEK | 2019-11-11 19:00 |
15 000 SEK | 2019-11-11 15:11 |
11 600 SEK | 2019-11-07 09:39 |
7 600 SEK | 2019-11-06 20:54 |
6 000 SEK | 2019-11-05 20:11 |
5 200 SEK | 2019-11-04 11:38 |
1 000 SEK | 2019-10-28 06:16 |
100 SEK | Startpris |