Signerad G Millberg i sockel. Smärre bruksslitage, höjd 43 cm.
700 SEK | 2019-11-11 19:03 |
650 SEK | 2019-11-11 19:03 |
450 SEK | 2019-10-31 19:43 |
300 SEK | 2019-11-10 10:51 |
200 SEK | 2019-10-27 10:23 |
200 SEK | 2019-10-31 18:03 |
100 SEK | 2019-10-25 18:58 |
100 SEK | Startpris |