1800-tal, emalj, mindre skador på emaljen, ej funktionstestat, längd 7 cm
10 200 SEK | 2019-11-18 19:03 |
10 000 SEK | 2019-11-18 17:03 |
8 200 SEK | 2019-11-18 16:34 |
2 200 SEK | 2019-11-11 15:43 |
2 000 SEK | 2019-11-03 13:49 |
800 SEK | 2019-11-02 17:25 |
550 SEK | 2019-11-01 20:46 |
350 SEK | 2019-11-02 09:43 |
100 SEK | 2019-11-01 17:59 |
100 SEK | Startpris |