1800-talets slut, valnöt, smärre bruksslitage, spegel 154 x 77 cm, bord 77 x 43, höjd 62 cm
350 SEK | 2019-11-11 22:43 |
350 SEK | 2019-11-18 19:03 |
175 SEK | 2019-11-18 18:48 |
100 SEK | Startpris |