1900-tal, med förvaring, ram i metall, smärre bruksslitage, 65 x 37 cm
350 SEK | 2019-11-18 19:03 |
300 SEK | 2019-11-18 19:03 |
200 SEK | 2019-11-15 20:19 |
200 SEK | 2019-11-18 19:02 |
150 SEK | 2019-11-18 11:50 |
100 SEK | Startpris |