Med guldfärgad ram, 1900-talets andra hälft. Smärre bruksslitage, 109 x 46 cm.
550 SEK | 2019-11-18 19:04 |
500 SEK | 2019-11-18 19:04 |
400 SEK | 2019-11-18 19:04 |
300 SEK | 2019-11-18 11:50 |
175 SEK | 2019-11-09 07:24 |
100 SEK | Startpris |