1900-talets början, smärre bruksslitage, höjd 46 cm
500 SEK | 2019-11-18 16:04 |
450 SEK | 2019-11-18 11:40 |
400 SEK | 2019-11-17 23:40 |
175 SEK | 2019-11-14 17:58 |
125 SEK | 2019-11-10 14:05 |
100 SEK | 2019-11-04 12:56 |
100 SEK | Startpris |