Fanerad med rutlagd mahogny, 3 utdragslådor, mässingsbeslag, marmorskiva. Någon mindre fanerskada finns, annars smärre bruksslitage. 126 x 70 cm, höjd 85 cm.
5 000 SEK | 2019-11-18 18:35 |
4 900 SEK | 2019-11-18 16:32 |
4 500 SEK | 2019-11-18 17:41 |
1 200 SEK | 2019-11-13 04:04 |
150 SEK | 2019-11-09 22:38 |
125 SEK | 2019-11-05 18:39 |
100 SEK | 2019-11-01 17:20 |
100 SEK | Startpris |