Omkring 1960-tal, teak samt ek, smärre bruksslitage, mindre fanerskada, 170 x 42, höjd 80 cm
850 SEK | 2019-11-18 19:00 |
800 SEK | 2019-11-17 13:59 |
700 SEK | 2019-11-18 18:57 |
350 SEK | 2019-11-17 21:12 |
150 SEK | 2019-11-07 21:45 |
125 SEK | 2019-11-03 09:48 |
100 SEK | Startpris |