1800-tal, 3 utdragslådor, delvis läderklädd skiva, bruksslitage, 108 x 57 cm, höjd 75 cm.
400 SEK | 2019-11-18 19:02 |
350 SEK | 2019-11-18 18:48 |
250 SEK | 2019-11-18 19:01 |
150 SEK | 2019-11-17 14:48 |
100 SEK | Startpris |