Tyskland Lehman Sedan 765. Garage Lehman 771. Bilen saknar urverksdrift. Slitage, lackskador.
1 400 SEK | 2019-11-25 19:08 |
1 300 SEK | 2019-11-25 19:08 |
750 SEK | 2019-11-25 12:54 |
600 SEK | 2019-11-09 09:23 |
125 SEK | 2019-11-08 18:31 |
100 SEK | 2019-11-08 17:14 |
100 SEK | Startpris |