Ett par, tidigt 1900-tal, bruksslitage, skador i dekorelement
900 SEK | 2019-11-25 16:24 |
850 SEK | 2019-11-25 19:08 |
750 SEK | 2019-11-22 22:27 |
500 SEK | 2019-11-20 11:54 |
100 SEK | 2019-11-10 22:45 |
100 SEK | Startpris |