Omkring sekelskifte 18/1900-tal, ek samt mässing, bruksslitage, diam. 155 cm
4 900 SEK | 2019-11-25 19:06 |
4 800 SEK | 2019-11-25 19:06 |
3 600 SEK | 2019-11-25 07:50 |
2 000 SEK | 2019-11-24 12:12 |
1 600 SEK | 2019-11-22 12:57 |
1 500 SEK | 2019-11-19 09:54 |
1 300 SEK | 2019-11-19 09:33 |
650 SEK | 2019-11-13 15:09 |
550 SEK | 2019-11-10 13:09 |
200 SEK | 2019-11-09 19:57 |
100 SEK | 2019-11-09 15:18 |
100 SEK | Startpris |