5 st, smånagg fat, bruksslitage. Höjd kopp 6 cm + diameter 10 cm.
550 SEK | 2019-11-25 19:04 |
500 SEK | 2019-11-24 21:52 |
400 SEK | 2019-11-22 12:21 |
250 SEK | 2019-11-22 21:13 |
100 SEK | Startpris |