1900-tal, exportsigill, dekor i polykroma färger med blommor på svart botten, höjd 53 cm, smärre bruksslitage
1 600 SEK | 2019-11-25 19:06 |
1 500 SEK | 2019-11-25 16:20 |
1 400 SEK | 2019-11-25 19:05 |
1 000 SEK | 2019-11-25 16:37 |
600 SEK | 2019-11-22 22:06 |
300 SEK | 2019-11-16 16:16 |
200 SEK | 2019-11-14 15:28 |
150 SEK | 2019-11-11 21:41 |
100 SEK | Startpris |