1900-talets slut, smärre bruksslitage, mindre fläckar, längd 216 cm
500 SEK | 2019-11-25 19:19 |
450 SEK | 2019-11-25 19:19 |
125 SEK | 2019-11-14 09:50 |
100 SEK | 2019-11-11 21:44 |
100 SEK | Startpris |