1900-talets slut, bemålat lövträ, smärre bruksslitage, 100 x 41, höjd 185 cm. 2-delat.
550 SEK | 2019-11-24 19:02 |
500 SEK | 2019-11-23 18:52 |
400 SEK | 2019-11-23 17:50 |
100 SEK | Startpris |