"Fjällvidder Norrbotten". Färgbortfall samt mindre skador på duk. Signerad. Bildmått 105 x 135 cm.
OBS! Skickas ej.
175 SEK | 2019-12-02 19:03 |
150 SEK | 2019-11-30 15:01 |
100 SEK | Startpris |