Kosta Boda, signerad, samt numrerad, smärre bruksslitage, höjd 39 cm.
650 SEK | 2019-12-02 19:03 |
600 SEK | 2019-12-02 19:03 |
450 SEK | 2019-12-02 18:42 |
400 SEK | 2019-12-02 18:54 |
300 SEK | 2019-11-17 13:04 |
250 SEK | 2019-11-16 10:19 |
100 SEK | Startpris |