Ett par, bruksslitage, skador, höjd 26 cm
600 SEK | 2019-12-02 19:05 |
550 SEK | 2019-12-02 16:13 |
400 SEK | 2019-12-02 11:05 |
350 SEK | 2019-11-26 13:46 |
300 SEK | 2019-11-27 23:13 |
125 SEK | 2019-11-24 22:57 |
100 SEK | Startpris |