1800-talets slut, valnöt, skiva i marmor, spegel 197 x 88, bord 99 x 46, höjd 79 cm, bruksslitage
1 400 SEK | 2019-12-02 19:09 |
1 300 SEK | 2019-12-02 18:55 |
1 100 SEK | 2019-12-02 19:09 |
950 SEK | 2019-11-28 13:57 |
650 SEK | 2019-11-24 22:00 |
350 SEK | 2019-11-24 19:00 |
150 SEK | 2019-11-23 09:13 |
100 SEK | Startpris |