Brännmärkt samt numrerad. Strängar och tappar saknas. Halsen har skador på baksidan. Längd 84 cm.
600 SEK | 2019-12-01 22:16 |
550 SEK | 2019-12-01 19:35 |
100 SEK | 2019-11-27 21:32 |
100 SEK | Startpris |