Edinburgh 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, längd 22 cm, vikt 370 gram
1 300 SEK | 2019-12-01 05:15 |
1 200 SEK | 2019-12-02 19:13 |
1 000 SEK | 2019-11-29 20:12 |
600 SEK | 2019-11-18 08:27 |
500 SEK | 2019-11-29 10:38 |
400 SEK | 2019-11-21 17:24 |
175 SEK | 2019-11-18 19:06 |
100 SEK | Startpris |