Ett par, Trensums Fåtöljfabrik AB, 1960/70-tal. Benställning i kromad metall, med inslag i trä. Textilklädsel, mindre fläckar förekommer, torr stoppning i armlän, annars smärre bruksslitage.
2 700 SEK | 2019-12-02 19:16 |
2 600 SEK | 2019-12-02 19:16 |
1 800 SEK | 2019-12-02 19:15 |
1 600 SEK | 2019-12-02 19:15 |
1 200 SEK | 2019-11-27 14:17 |
100 SEK | 2019-11-27 12:51 |
100 SEK | Startpris |