Idegran, 7 utdragslådor, smärre bruksslitage, men mindre skador på skiva. 127 x 50 cm, höjd 95 cm.
450 SEK | 2019-12-02 18:54 |
400 SEK | 2019-12-02 19:02 |
100 SEK | 2019-11-18 17:06 |
100 SEK | Startpris |