B Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, furu, omkring 1970-tal, bord samt 5 st stolar, varav en karmstol, stolar i furu med snörad samt flätad sits, smärre bruksslitage, bord 190 x 94, höjd 70 cm
3 800 SEK | 2020-01-06 19:00 |
3 700 SEK | 2020-01-06 18:59 |
3 000 SEK | 2020-01-06 17:43 |
1 500 SEK | 2019-12-21 15:46 |
650 SEK | 2019-12-18 21:41 |
600 SEK | 2019-12-16 13:50 |
100 SEK | 2019-12-11 06:50 |
100 SEK | Startpris |