1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, fungerar, höjd exkl. kedja 74 cm
1 900 SEK | 2020-01-06 19:05 |
1 800 SEK | 2020-01-06 19:05 |
1 400 SEK | 2019-12-31 11:05 |
1 200 SEK | 2020-01-02 11:57 |
500 SEK | 2019-12-11 19:32 |
400 SEK | 2019-12-30 13:03 |
125 SEK | 2019-12-23 11:14 |
100 SEK | Startpris |