12 st, smärre bruksslitage, signerade samt oisignerade, höjd 2-12 cm
900 SEK | 2020-01-06 19:06 |
850 SEK | 2020-01-06 17:57 |
500 SEK | 2020-01-01 21:30 |
350 SEK | 2019-12-31 14:38 |
250 SEK | 2019-12-19 18:37 |
100 SEK | 2019-12-16 21:58 |
100 SEK | Startpris |