Interiör, signerad samt daterad 1953, bildmått 24 x 16 cm
3 100 SEK | 2020-01-06 19:08 |
3 000 SEK | 2020-01-06 18:07 |
2 200 SEK | 2020-01-06 19:07 |
1 600 SEK | 2020-01-06 18:18 |
1 100 SEK | 2019-12-18 14:42 |
1 000 SEK | 2019-12-29 19:50 |
600 SEK | 2019-12-25 14:56 |
100 SEK | Startpris |