1900-talets andra hälft, med mässingsbeslag och belysning. Bruksslitage, 70 x 35 cm, höjd 147 cm.
1 200 SEK | 2020-01-06 19:07 |
1 100 SEK | 2020-01-06 13:01 |
900 SEK | 2019-12-31 11:06 |
700 SEK | 2020-01-05 19:36 |
500 SEK | 2019-12-26 19:07 |
400 SEK | 2019-12-30 13:07 |
300 SEK | 2019-12-15 22:20 |
300 SEK | 2019-12-18 14:15 |
100 SEK | Startpris |