Omkring 1900-talets mitt, 2-delad samt skiva och sockel, bruksslitage, 100 x 68 cm, höjd 79 cm
2 800 SEK | 2020-01-06 18:54 |
2 600 SEK | 2020-01-05 11:16 |
1 300 SEK | 2020-01-06 18:53 |
750 SEK | 2020-01-06 18:51 |
350 SEK | 2019-12-14 08:33 |
125 SEK | 2019-12-18 08:46 |
100 SEK | Startpris |