Omkring sekelskifte 17/1800-tal, senare klädsel, bruksslitage
2 000 SEK | 2020-01-06 19:02 |
1 900 SEK | 2020-01-06 19:02 |
1 000 SEK | 2020-01-06 19:01 |
500 SEK | 2020-01-06 19:00 |
450 SEK | 2020-01-06 19:00 |
300 SEK | 2020-01-06 18:23 |
150 SEK | 2020-01-04 22:04 |
125 SEK | 2020-01-04 17:37 |
100 SEK | Startpris |