Bokfaner, 176 x 125 cm, höjd 75 cm, 4 st ilägg 'a 60 cm, bruksslitage, märken
650 SEK | 2020-01-06 19:10 |
600 SEK | 2020-01-06 19:10 |
350 SEK | 2020-01-06 19:09 |
250 SEK | 2020-01-06 19:09 |
100 SEK | 2019-12-24 23:13 |
100 SEK | Startpris |