4 st koppar med fat, 6 st matassietter, diam. 21 cm, bruksslitage, missfärgningar samt repor förekommer, extrafat medföljer
650 SEK | 2020-01-06 19:14 |
600 SEK | 2020-01-06 19:14 |
400 SEK | 2020-01-06 19:14 |
300 SEK | 2019-12-29 12:17 |
150 SEK | 2019-12-29 11:39 |
100 SEK | 2019-12-12 18:49 |
100 SEK | Startpris |