1900-talets första hälft, mahogny med intarsiadekor, smärre bruksslitage, diam. 49 cm, höjd 77 cm
500 SEK | 2020-01-06 15:15 |
450 SEK | 2019-12-26 10:43 |
400 SEK | 2019-12-12 20:18 |
350 SEK | 2019-12-14 13:04 |
100 SEK | Startpris |