London 1800-talets slut, smärre bruksslitage, längd ca 10 cm
600 SEK | 2020-01-06 16:52 |
550 SEK | 2020-01-06 15:42 |
250 SEK | 2020-01-03 20:47 |
200 SEK | 2020-01-03 08:15 |
100 SEK | 2019-12-23 21:45 |
100 SEK | Startpris |