Omkring 1940-tal, ek, skyltmärkt. 13 utdragslådor, bruksslitage, 57 x 61 cm, höjd 166 cm
2 800 SEK | 2020-01-06 19:17 |
2 200 SEK | 2020-01-06 17:30 |
1 600 SEK | 2019-12-31 11:07 |
1 400 SEK | 2019-12-20 00:24 |
1 200 SEK | 2019-12-14 08:36 |
1 000 SEK | 2019-12-10 23:50 |
100 SEK | Startpris |